איזה ציוד חשוב שיהיה בקליניקה של רופא כדי שהמטופל ירגיש בנוח?

כאשר מטופל חדש מגיע לקליניקה ומשתף בבעיות האינטימיות ביותר שלו, חשוב שהוא ירגיש בנוח. אז מעבר ליחס האישי, לאמפתיה ולחיוך המבין – יש ציוד שחשוב שכל קליניקה תחזיק. סקרנים לדעת איזה? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה שבה נסקור חלק מהציוד שחשוב שכל רופא יחזיק בקליניקה שלו.

כיסא איכותי ונוח שעוטף את המטופל

לא הרבה רופאים מקדישים זמן לעניין אולם הכיסא שעליו ישב המטופל או המטופלת הם חשובים למדי. לא מדובר רק על הלוק אלא על הנוחות והאווירה שכיסא זה מעניק לכל מטופל. יחד עם זאת, רופאים מומחים רבים לא שמים לב לעניין זה ולעיתים זה עלול לפגום בתחושת המטופל. גם אם אף מטופל לא יגיד זאת באופן נחרץ, הוא יעדיף לקבל כל בשורה כאשר הוא נמצא בכיסא או בספה שעוטפת אותו.

תנור חימום איכותי אשר לא מייבש את האוויר

בחלק מהקליניקות מבצעים בדיקות פיזיות קלות בכדי לראות את המצב של המטופל. לכן, כאשר המטופל חולץ נעליים ומוריד בגדים, חשוב שהוא יזכה לחימום מתאים (אשר משדר תחושה שחושבים על כל הפרטים הקטנים). לכן, קיומו של תנור חימום במרפאה הוא עניין קריטי אם אתם מתכוונים לבצע השכרת קליניקה בירושלים או בישובים צפוניים (וקרים) יותר ברחבי הארץ.

ציורים או צילומים מעניינים – להפחת הניכור

בכדי שהקליניקה לא תהיה מנוכרת ושהמטופלים ירגישו בנוח, מומלץ לתלות תמונות או צילומים מעניינים ברחבי המרפאה. לא מדובר על תעודות רפואיות (למרות שגם חשוב שהן יהיו גלויות להגברת הביטחון) אלא על תמונות אווירה שעשויות לשבור את הקרח בין המטפל למטופל. בלא מעט  מקרים, עוד לפני שהשיחה על הבעיה הרפואית תתחיל, העניין יאפשר סמול טוק חשוב ופתיחות רבה יותר.

תכשירים היגיינה – לא רק בעידן של מגפה

תמיד חשוב שיהיה אלכוג’ל, מפיות לחות וכפפות חד פעמיות בהישג יד. למעשה, בכל עידן זה חשוב ומאפשר למטופל לדעת שהוא מקבל טיפול ברמה אסתטית גבוהה אך בעידן של היום זה בגדר חובה. אגב, גם מסכות חד פעמיות אינן צריכות להיות נחלתן של רופאי השיניים בלבד ומומלץ להוסיף אותן גם לקליניקה שבה אתם מבצעים את הטיפולים שלכם.

שורה תחתונה: ביקור בקליניקה עשוי להיות חוויה חיובית. בכדי להסיר את הניכור ולאפשר למטופלים להרגיש בנוח לפרט אודות הבעיות הקליניות שלהם, מומלץ להשתמש בעצות אשר ברשימה – בנוסף לפייבוריטים שלכם.