לקבלת ייעוץ השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

כל הדרכים לטיפול בנזלת אלרגית

נזלת יכולה להיות תופעה של הצטננות בעונת החורף, בעיקר אצל ילדים ופעוטות, אך לא רק. בנזלת מעין זו, מטפלים באופן ספציפי ונקודתי ולרוב היא חולפת. לעומת זאת, אם אתה מאותם האנשים, אשר כל עונת מעבר ובעיקר עם בואה של עונת האביב, אתם סובלים מנזלת כרונית, אף אדום ומגרד ולעיתים גם כאבי גרון, ייתכן מאוד שמדובר בנזלת אלרגית אשר נובעת מהאלרגנים השונים המצויים באוויר בתקופה זו. נזלת אלרגית יכולה להיות דבר מציק מאוד ולא נעים ולכן כיום, ישנן מגוון שיטות טיפול לנזלת אלרגית.

כיצד ניתן לטפל בנזלת אלרגית – השיטות הקונבנציונליות

הדבר הראשון אשר לא מעט אנשים אשר נתקלים בנזלת אלרגית עושים, זה פשוט מאוד לפנות אל רופא המשפחה שלהם, או במידה ומדובר בילד, אל רופא הילדים ולהתייעץ אתו בקשר למה שניתן לעשות בכדי להקל על התסמינים ואף להעלים אותם. הטיפול הקונבנציונלי המקובל בנזלת אלרגית הוא: שימוש בתרסיסי אף, כדורים ואף טיפול בסטרואידים במקרה הצורך. טיפול קונבנציונלי יכול להקל על התסמינים, אך לרוב האדם אשר סובל מנזלת אלרגנית, יסבול כל פעם מחדש בעונות המעבר מאותה הנזלת ויאלץ לשוב אל הרופא שלו לצורך קבלת טיפול.

נזלת אלרגית – תחום הרפואה המשלימה

בניגוד לרפואה הקונבנציונלית, לא מעט אנשי מקצוע המתמחים בתחום הרפואה המשלימה יציעו עבור האדם הסובל מסוג נזלת זו, מגוון טיפולים שונים שמטרתם היא להקל בתסמינים ואף להעלים את הנזלת ממש. בין אותם הטיפולים מוצעים: עיסויים שונים, טיפול בדיקור סיני מיוחד, טיפול בעזרת צמחי מרפא בעלי סגולות ריפוי מיוחדים המתאימים באופן ספציפי לסוג הנזלת האלרגית, שימוש בתרסיסים טבעיים שונים ועוד. לא מעט אנשים נעזרים מלכתחילה בתחום הרפואה המשלימה כאשר מדובר בנזלת אלרגית או לאחר שהתייאשו מהפתרונות המוצעים במסגרת הרפואה הקונבנציונלית. במידה וגם הרפואה המשלימה לא סייעה בתחום, ניתן לחשוב על אופציה של ניתוח אף.

אופציה של ניתוח אף לטיפול בנזלת אלרגית

על אף, שישנם כאלו שיגידו על אופציה של ניתוח אף כי היא לא באמת מועילה, הרי שישנם לא מעט רופאי אך אוזן גרון אשר מאמינים כי אף אשר סתום תמידית בעקבות נזלת אלרגית הוא בר טיפול באמצעות ניתוח. כיום, בעזרת שימוש בסיב אופטימי שהוא מעין מצלמה קטנה שניתן להחדיר דרך האף, ניתן לבצע בד בבד לאבחנה, פרוצדורה ניתוחים שמטרתה שחרור תעלה חסומה באף. ניתוח מעין זה יכול בהחלט לסייע לכל אדם אשר סובל מנזלת אלרגית, בשל סיבות פיזיולוגיות הכרוכות במבנה האף שלו.

 

לייעוץ נוסף ניתן ליצור קשר או להשאיר פרטים כאן >>